Фінська Лазня – виділене приміщення для проведення процедур, що включають прогрів тіла (паріння) з використанням гарячої банної пари. Під “банною парою” мають на увазі високовологе гаряче повітря, що виділяє на тіло людини гарячий конденсат (росу). “Банна пара” традиційно отримують шляхом плескання води на розпечене каміння. Справжнє російське ширяння виробляється за допомогою банного віника з гілок дерев (Дуб, Береза, Липа і т.д.) або з пучка трав з метою нагнітання банної пари.

IMG_2352-min

Відпочити від стресу, міської суєти, скинути тягар тривог і переживань, очиститися душею і тілом. Просторий зал, басейн, великий двір. Приїжджайте до нас зарядитися силою та енергією.

IMG_2315-min

Фінська лазня – це міцне здоров’я і взимку та влітку, душевний спокій, підвищена працездатність та покращений імунітет. Парк Готель “Золотий Пляж” відкритий для Вас у будь-який час.

IMG_2337-min

З давніх-давен російська лазня славиться потужною цілющою силою, що дарує здоров’я, що зберігає красу і молодість. Хороший віник, міцний чай справді роблять диво. Втома, стрес та турботи зніме як рукою.

Забронювати Фінську Лазню у Дніпрі, Ви можете зателефонувавши або приїхати до нас на відпочинок та скористатися нашим сервісом.